Hizmetlerimiz

Ciddi Dürüst Ve Kaliteden Ödün Vermeden Hizmet Vermek Prensibimizdir!

su-kacak-tespiti-16

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

İş yeri ve evlerinizde tıkanan tuvaletlerinizi açmak için ve tuvaletiniz tıkandığında işlerinizi çağa ayak uyduran son teknoloji ekipmanlarımız ile  dökmeden, kırmadan yapmaktayız.

su-kacak-tespiti-3

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Eskiden tıkanmış lavaboları açmak için klasik yöntemler kullanılmakta idi. Günümüzde bu durum değişmiştir. Artık tıkanan lavaboları açmak için robot makineler kullanılıyor.

su-kacak-tespiti-19

Banyo Gideri Açma

“Kırılmadan banyo yer gideri nasıl açılır?” diye düşünüyorsanız, gider açma robotları ile gelelim, tıkanıklığa sebep olan maddeleri borunuzun içerisinden parçalayarak çıkaralım.

su-kacak-tespiti-19

Mutfak Gideri Açma

“Mutfak lavabolarındaki tıkanmaları gidermek günümüz teknolojisinde Robot makinelerde bulunan kameralar sayesinde çok daha etkili ve çok daha kolay olmaktadır.

Bursa Kanal Gider Temizleme

Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri

Kanalizasyon & Gider Açma Hizmetleri

Tıkalı Gider Açma Hizmetleri

su-kacak-tespiti-16

Pimaş Boruları Açma

Bursa Kanal Gider Temizleme, tıkalı olan pimaşlarınızda önce kameralı cihazlar ile tıkanıklığın sebebini ve yerini tespit eder; sonrasında tıkanıklık açma cihazları ile açar.

su-kacak-tespiti-3

Yağmur Suyu Kanalı Açma

Binalarda ya da şehrin alt yapı sistemlerinde bulunan yağmur kanallarının içinde bulunan pis sularda ki mikroplar ortamınıza yayılır. Bir an önce kanal temizlenmelidir.

su-kacak-tespiti-19

Logar Tıkanıklığı Açma

“Logarlar, binalarda kullanılan atıkların biriktiği ve içindeki atıkları kanalizasyona ileten yer altı atık depolarıdır. Tuvalete atılmaması gereken cisimlerden dolayı tıkanır.

su-kacak-tespiti-19

Cihazla Su Kaçak Tespiti

Artık teknoloji harikası termal cihazlar yardımıyla su kaçak tespiti kırmadan, dökmeden çok hızlı bir şekilde yapılarak ardından hemen müdahaleye geçilebilmektedir..